MK JANURA

MK JANURA – nowoczesne rozwiązania projektowe.

25 lat na rynku 1997-2022.

Dostarczamy na czas dobre projekty instalacyjne, dając poczucie bezpieczeństwa.

– tak w skrócie brzmi nasza misja. Na rynku funkcjonujemy już od dwudziestu pięciu lat, zaczynaliśmy od projektów branży elektrycznej i energetycznej. Wraz z rozwojem poszerzyliśmy zakres działalności, żeby stać się wielobranżowym biurem instalacyjnym. Obserwujemy, jak technologia instalacji budynkowych wciąż się zmienia, a niezależne kiedyś instalacje stały się jednym „organizmem”, dla którego znalezienie optymalnego rozwiązania nie ogranicza się tylko do jednej branży. Dlatego też w naszych działaniach dążymy do tego, aby jedynym problemem zleceniodawcy była praca nad swoimi zadaniami, a nie koordynacja różnych dziedzin. Tworzymy z pasją – szukamy innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Mamy zespół fachowców, którzy są świetnymi doradcami i wykonawcami.

JAK DZIAŁAMY?

Proponowane przez nas projekty opierają się na innowacyjnych i twórczych  rozwiązaniach, w które wkładamy całe serce i umiejętności zdobyte przez wiele lat funkcjonowania firmy. Projektujemy w oparciu o licencjonowane oprogramowanie AutoCad, Revit MEP, Ventpac, E-plan. W zależności od wymagań zamawiającego, wykonujemy dokumentację projektową i prowadzimy nadzór nad daną inwestycją w języku niemieckim, angielskim lub rosyjskim, przy uwzględnianiu zapisów norm i przepisów narodowych i/lub międzynarodowych. W naszym portfolio znajdują się projekty o zróżnicowanej wielkości i zaawansowaniu technicznym. Działamy na rynku polskim i europejskim, mamy trzy biura: we Wrocławiu, Poznaniu oraz w Rawiczu.

AKADEMIA

To projekt edukacyjny stworzony z myślą o rozwoju studentów Wydziału Elektrycznego oraz Inżynierii Środowiska. Podstawą programu jest zapoznanie studentów z charakterem pracy projektanta instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych. Dajemy możliwości rozwoju umiejętności w zakresie zastosowania oprogramowania zarówno 2D (Autodesk AutoCAD) jak i modelowania 3D (Autodesk REVIT). Pod okiem doświadczonych projektantów przyszli inżynierowie zdobywają praktyczne umiejętności zawodowe, a wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia stażu w MK Akademii. Na najlepszych czeka program płatnych staży studenckich.

PŁATNY STAŻ

To kolejny etap kariery w MK JANURA. Uczestnictwo w programie płatnego stażu pozwala nie tylko na zgłębianie wiedzy, ale również na pierwszą pracę już w trakcie studiów. Podczas tego okresu, który często poprzedza stałą współpracę z nami, możesz liczyć na:

  • dalszy rozwój wiedzy w zakresie obsługi narzędzi projektowych oraz umiejętności projektowania
  • godziny stażu dostosowane do zajęć na uczelni
  • stałą stawkę godzinową niezależną od ilości przepracowanych godzin.

PRACA

Proponujemy ciekawą i stabilną pracę w młodych i ambitnych zespołach projektowych. Współpracujemy z najlepszymi Pracowniami Architektonicznymi oraz Wykonawcami w Polsce przy prestiżowych inwestycjach. Praca dla nas to ciągły i dynamiczny rozwój umiejętności merytorycznych i praktycznych. Dbamy również o swoich pracowników zapewniając szeroki zakres benefitów.

Jak do nas dołączyć? To proste:

Tworzymy zgrany zespół, którego celem jest tworzenie kreatywnych i dobrych projektów branżowych.

Obornicka 84A, Wrocław, Polska

Stoisko

Pracodawca prowadzi stoisko stacjonarne:

Dzień inżynierski:

Stanowisko 4 - K

Pokoje rekrutacyjne

Pokoje rekrutacyjne udostępniane są jedynie przez Wystawców On-line. Będą otwarte w dniu 25.04 w godz. 9:30 – 15:30