O targach

Akademickie Targi Pracy

Akademickie Targi Pracy są cyklicznym projektem Fundacji Manus, organizowanym wspólnie z Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej. Jest to wydarzenie pełne ofert pracy, praktyk oraz staży, skutecznym i sprawdzonym sposobem wymiany informacji oraz wzajemnych oczekiwań pomiędzy Pracodawcą a Studentem. Akademickie Targi Pracy umożliwiają studentom odnalezienie się na współczesnym rynku pracy, łącząc w swojej formule możliwość rozwoju społecznego, naukowego oraz gospodarczego, a Pracodawcom pozwalają na bliższe poznanie przyszłych pracowników.
Jeśli jesteś Pracodawcą i planujesz zaprezentować swoją firmę przed Studentami Politechniki Wrocławskiej, poznać ich oczekiwania względem pierwszej pracy, lub jesteś Studentem, który chce znaleźć pracę, porozmawiać z potencjalnym Pracodawcą, zapoznać się z wymaganiami stawianymi w procesie rekrutacyjnym, to nie może Cię tam z nami zabraknąć!

Organizatorzy

Fundacja Manus

Fundacja Manus działa na rzecz społeczności akademickiej Politechniki Wrocławskiej nieprzerwanie od 1995 roku. Podejmuje szereg działań, których celem jest zapewnienie żakom najwyższej jakości studiowania. Zajmuje się między innymi pomocą w realizacji projektów kół naukowych oraz pozyskiwaniem pieniędzy na ich dofinansowanie, czy organizacją konferencji i szkoleń. Ponadto, jednym z jej celów statutowych, jest przygotowanie studentów do wejścia na rynek pracy. Zadanie to realizuje poprzez organizację Akademickich Targów Pracy oraz prowadzenie Preinkubatora Przedsiębiorczości. Fundacja została w 2016 roku ogłoszona najlepszą prostudencką fundacją w Polsce.

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej – zespół, który przez cały rok przygotowuje studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy oraz dba o rozwój kariery młodych inżynierów. Biuro Karier PWr, jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce, wspiera również pracodawców w rekrutacji i budowaniu wizerunku w środowisku akademickim. Oferta współpracy skierowana do pracodawców obejmuje bezpłatne zamieszczanie ofert pracy, praktyk i staży na portalu Biura Karier, organizację speed recruitments, warsztatów i spotkań ze studentami, stoisk informacyjnych i wiele innych działań dopasowanych do potrzeb pracodawców i studentów. Łączy obie społeczności skutecznie!