Valmet Technologies and Servieces S.A.

Valmet to fińska firma, która opracowuje i dostarcza technologie, systemy automatyzacji i usługi dla przemysłu celulozowego, papierniczego i energetycznego.

Valmet ma ponad 200-letnią historię jako operator przemysłowy. Firma Valmet, dawniej należąca do państwa fińska , odrodziła się w grudniu 2013 r. wraz z wydzieleniem przedsiębiorstw celulozowo-papierniczych i energetycznych z Metso Corporation.

Valmet jest zorganizowany wokół czterech linii biznesowych: Usługi, Przemysł celulozowo-energetyczny, Papier i Automatyka. Usługi Valmet obejmują outsourcing konserwacji, usprawnienia młynów i elektrowni oraz części zamienne. Firma dostarcza technologię dla zakładów produkujących celulozę, bibułę, tekturę i papier oraz bioenergetyki. W obszarze automatyzacji produkty Valmet obejmują zarówno pojedyncze pomiary, jak i szerokie projekty automatyzacji pod klucz. Valmet prowadzi działalność w około 30 krajach i zatrudnia około 14 000 osób. Jej siedziba znajduje się w Espo i jest notowana na giełdzie.

Valmet_April_Indecs

Valmet Technologies and Services S.A.

Fabryczna 1, Jelenia Góra, Polska

Stoisko

Pracodawca prowadzi stoisko stacjonarne:

Dzień inżynierski:

Stanowisko 4 - B

Pokoje rekrutacyjne

Pokoje rekrutacyjne udostępniane są jedynie przez Wystawców On-line. Będą otwarte w dniu 25.04 w godz. 9:30 – 15:30

Pliki do pobrania

Brak plików od tego pracodawcy