S3 Connected Health

S3 Connected Health bierze udział w tworzeniu najnowocześniejszych, wielokrotnie nagradzanych urządzeń służących ochronie zdrowia pacjentów. Uczestniczymy w całym cyklu życia produktu: od definicji, poprzez kompletowanie wymagań, tworzenie architektury systemu, aż po budowę i integrację. Z pasją budujemy innowacyjne rozwiązania odpowiadające wyzwaniom zintegrowanej opieki medycznej.

Dzięki rozmiarowi organizacji, nie zatraciliśmy wartości, które można odczuć w mniejszych, bardziej zintegrowanych społecznościach. W prawie 140-osobowym zespole, zlokalizowanym we Wrocławiu, istnieje możliwość efektywnej współpracy i nawiązania relacji z każdym z pracowników. Umożliwiamy pracę w niepełnym wymiarze godzin, dostosowaną do zajęć studentów.

Gwarantujemy naukę w międzynarodowym środowisku, gdzie doświadczeni inżynierowie, pokażą Wam, na czym polega wytwarzanie oprogramowania związanego z branżą medyczną.

Obecnie poszukujemy studentów, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w branży IT powiązanej ściśle z medycyną, na takich stanowiskach jak: Quality Assurance (Test Engineer) Intern  oraz Student DevOps Engineer.

Staże, które proponujemy są płatne. Grafik godzin możesz dostosować do swoich możliwości ?

Zapraszamy Was do udziału w krótkich prezentacjach o naszej firmie o godzinie (kliknij ?), gdzie możecie dowiedzieć się o nas więcej:

Jeśli jesteście zainteresowani naszą firmą zapraszamy do aplikowania przez poniższy kod QR 🙂

lub napisz do mnie: anna.krupa@s3connectedhealth.com

Świętego Mikołaja 19, Wrocław, Polska

Stoisko

Pracodawca nie prowadzi stoiska stacjonarnego

Pokoje rekrutacyjne

Pokoje rekrutacyjne udostępniane są jedynie przez Wystawców On-line. Będą otwarte w dniu 25.04 w godz. 9:30 – 15:30

Pliki do pobrania

Brak plików od tego pracodawcy