PM Group Polska Sp. z o.o.

Witamy w PM Group!

Jesteśmy dla Was dostępni 25 kwietnia online na platformie Teams oraz 26 kwietnia Politechnice Wrocławskiej, na stanowisku 1B w budynku C-13, przy wyb. Wyspiańskiego. Zapraszamy! 

Dlaczego PM Group to #AGreatPlaceToGrow
Jesteśmy międzynarodową firmą projektowo – inżynierską. Świadczymy usługi wielobranżowego projektowania, kompleksowego zarządzania i nadzoru nad realizacją inwestycji oraz usługi doradcze dla inwestorów działających w różnych gałęziach przemysłu.

Wywodzimy się z Irlandii, obecnie PM Group ma swoje biura w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Na świecie zatrudniamy ponad 3500 osób, w Polsce nasz zespół liczy 400 osób, w biurach we Wrocławiu i Warszawie oraz na budowach na terenie kraju.

Zespół PM Group stanowią wysokiej klasy inżynierowie projektanci, kosztorysanci, kierownicy projektów, kadra nadzoru na budowach i inni specjaliści w swoich dziedzinach, którzy, na co dzień prowadzą złożone, wielobranżowe projekty inwestycyjne o dużej skali.

Od niemal 50 lat na świecie, a od 25 w Polsce zdobywamy doświadczenie pracując dla wiodących, światowych firm, liderów w swoich branżach: farmaceutycznej, produkcji i przetwórstwa żywności, produkcji dóbr konsumenckich, data center, technologii medycznych, zaawansowanych technologii i elektromobilności.

NEXT Graduate Programme 2022 – kogo szukamy?


Co to jest NEXT?
NEXT to 2 letni program absolwencki połączony z opieką mentora oraz pełnoetatowym, stałym zatrudnieniem w PM Group. Każdego roku, w ramach programu NEXT, zatrudniamy 15-20 absolwentów, którzy rozpoczynają pracę w różnych działach PM Group, w Warszawie, Wrocławiu oraz na budowach.

Dla kogo jest NEXT?

Zapraszamy przyszłych architektów, inżynierów budownictwa, inżynierów elektryków, absolwentów inżynierii środowiska, wydziału mechanicznego oraz inżynierii chemicznej i procesowej.

Szukamy osób, które:

 • są zainteresowane rozwojem zawodowym przy realizacji dużych, międzynarodowych projektów z zakresu budownictwa przemysłowego,
 • są zainteresowane pracą w dużej, wielobranżowej firmie inżynierskiej, dostarczającej kompleksowo projekty w technologii BIM (głównie Revit)
 • są na etapie planowania lub obrony swojej pracy dyplomowej, dysponują pewnym doświadczeniem, wynikającym z odbytych staży, praktyk, udziału w projektach studenckich, naukowych lub pracy zawodowej, ale …
 • … są jeszcze na początkowym etapie swojej kariery zawodowej
 • mogą zadeklarować dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu lub realną i szybką perspektywę uzyskania takiej dyspozycyjności.
 • znają j. angielski na poziomie min. B2/C1

Jakie są ścieżki rozwoju w PM Group?

 • Projektowanie: gradute design engineer – dla osób, które chcą pracować jako asystent projektanta w jednym z naszych działów projektowych: architektura, konstrukcje budowane, inst. sanitarne, inst. elektryczne, proces/orurowanie, pogłębiać wiedzę techniczną i rozwijać się w obrębie swojej branży w kierunku roli Projektanta / Starszego Projektanta w przyszłości. Polecamy szczególnie osobom zainteresowanym modelowaniem w Revit i technologią BIM.
 • Zarządzanie projektami: graduate project engineer – dla osób chcących zdobywać kwalifikacje w zakresie koordynowania, organizowania i zarządzania projektem oraz rozwojem zawodowym w kierunku roli Inżyniera Projektu / Kierownika Projektu w przyszłości.
 • Nadzór na budowach: graduate site engineer – dla osób, których pasją jest budowa, nadzór nad robotami realizowanymi przez wykonawców, rozwój zawodowy w kierunku roli Inspektora Nadzoru / Kierownika Pakietu lub Construction Managera. Szczególnie polecamy osobom mobilnym, otwartym na pracę w delegacji, na miejscu realizacji inwestycji.
 • Zarządzanie kosztami: graduate cost engineer  – dla osób zainteresowanych łączeniem wiedzy technicznej z zagadnieniami kosztowymi, przedmiarowaniem, wycenami i  budżetowaniem realizacji inwestycji przemysłowych, także zagadnieniami kontraktowymi, umowami i rozliczeniami projektów.

Korzyści dla Ciebie:

 • Udział w programie NEXT powiązany z 2 letnim programem szkoleń, obejmującym zagadnienia techniczne jak również rozwijającym kompetencje miękkie.
 • Zdobywanie doświadczenia i kwalifikacji zawodowych przy realizacji skomplikowanych i złożonych projektów przemysłowych, zarówno międzynarodowych jak i realizowanych w Polsce.
 • Zdobywanie doświadczenia w wykorzystaniu na szeroką skalę technologii BIM i narzędzi projektowych takich jak VR/AR. W PM Group pracujemy wielobranżowo w Revit od ponad 10 lat.
 • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, rynkowe wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych obejmujących m.in. opiekę medyczną, kartę sportową, dodatkowe ubezpieczenia, program emerytalny.
 • W perspektywie kilku miesięcy po zatrudnieniu – praca w modelu hybrydowym, ze znaczącym udziałem pracy zdalnej. Elastyczny czas pracy.
 • Praca w satysfakcjonującej, w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowej firmie, która jest liderem usług inżynierskich dla sektora budownictwa przemysłowego.

ul. Na Ostatnim Groszu 3, 54-207 Wrocław

Stoisko

Pracodawca prowadzi stoisko stacjonarne:

Dzień inżynierski:

Stanowisko 1 - B

Pokoje rekrutacyjne

Pokoje rekrutacyjne udostępniane są jedynie przez Wystawców On-line. Będą otwarte w dniu 25.04 w godz. 9:30 – 15:30

Pliki do pobrania