DS Engineering sp. z o.o.

DS Engineering jest częścią duńskiej grupy kapitałowej DS Gruppen znanej z wieloletniego doświadczenia w projektowaniu, produkcji, wykonywaniu powłok i montażu konstrukcji oraz elementów ze stali i betonu. Polska spółka jest firmą inżynieryjną specjalizującą się w projektowaniu konstrukcji stalowych, która zatrudnia silny zespół kompetentnych inżynierów budownictwa. Polscy inżynierowie dzięki najnowocześniejszemu oprogramowaniu dostarczają kompletne dokumentacje projektowe obiektów przemysłowych, rolniczych, sportowych czy handlowych na rynki północnej i zachodniej Europy. Nasze projekty realizowane są w Niemczech, Danii, Szwecji i Norwegi.

Naszym partnerem jest DS Stålkonstruktion A/S, największy producent konstrukcji stalowej Europy północnej z historią sięgającą 50 lat wstecz.

Z roczną wielkością produkcji 30,000 ton stali, DS Stålkonstruktion jest największym dostawcą wysokiej jakości konstrukcji stalowych w tej części Europy. Główną aktywność spółka koncentruje na rynkach Danii, Szwecji i Norwegii, a także przez spółkę DS Stahl GmbH, ma silną pozycję na rynku niemieckim.

Konstrukcje stalowe DS Stålkonstruktion stosowane są w różnego rodzaju budynkach, m.in.:
• przemysłowych
• rolniczych
• handlowo-usługowych, np. salony samochodowe
• sportowych np. stadiony

Pracujemy na najnowszych wersjach specjalistycznego oprogramowania firm Dlubal, Trimble i IDEA StatiCa. Nasze biuro spełnia najwyższe standardy ergonomii pracy.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie projektowania i modelowania konstrukcji stalowych, lubisz ludzi i pracę w międzynarodowym środowisku – wyślij nam swoje CV!  kariera@ds-staal.dk 

Nie wymagamy doświadczenia, a każdy nowy pracownik otrzymuje odpowiednie przeszkolenie, opiekę starszego kolegi i zadania zapewniające rozwój zawodowy.

Obecnie we Wrocławiu zatrudniamy 35 osób, w tym 33 inżynierów. W naszym zespole jest również kilkoro studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, którzy z powodzeniem łączą pracę i naukę.

Przykłady naszych projektów:

Stadnina koni
Centrum zrównoważonych zasobów
Obora
Szpital

Antoniego Słonimskiego, Wrocław, Polska

Stoisko

Pracodawca prowadzi stoisko stacjonarne:

Dzień inżynierski:

Stanowisko 7 - A

Pokoje rekrutacyjne

Pokoje rekrutacyjne udostępniane są jedynie przez Wystawców On-line. Będą otwarte w dniu 25.04 w godz. 9:30 – 15:30