iteratec sp. z o.o.

O firmie iteratec 

Ponad 1000 projektów zakończonych sukcesem czyni nas jedną z wiodących firm na rynku niemieckim w zakresie innowacyjnych produktów cyfrowych, rozwoju oprogramowania oraz wykorzystania infrastruktury cyfrowej. 

Oferujemy firmom prywatnym i organizacjom sektora publicznego kompleksowe rozwiązania w zakresie transformacji cyfrowej. Wykorzystujemy potencjał nowoczesnych rozwiązań, by zapewnić naszym klientom długotrwałą przewagę technologiczną na coraz bardziej konkurencyjnych rynkach. Oferujemy szeroki wachlarz usług, od wsparcia w wypracowaniu innowacyjnych pomysłów, poprzez implementację dedykowanego oprogramowania i definiowanie kompleksowych rozwiązań IT, aż po obsługę i ciągły rozwój naszych systemów. Ponadto pomagamy naszym klientom w aktywowaniu potencjału organizacji poprzez szkolenia i wdrażanie metod zwinnych. Naszymi klientami są zarówno wiodące niemieckie przedsiębiorstwa średniej wielkości, jak i koncerny z indeksu DAX oraz instytucje sektora publicznego. 

Firma iteratec została założona w 1996 roku w Monachium.

Obecnie zatrudniamy około 370 pracowników i 100 studentów w siedmiu lokalizacjach w Niemczech, Austrii i Polsce. 

Wdrożyliśmy w firmie innowacyjny model własnościowy, który każdemu z pracowników daje możliwość zostania jej współwłaścicielem. 

Ruska 37/38, Wrocław, Polska

Stoisko

Pracodawca prowadzi stoisko stacjonarne:

Dzień IT:

Stanowisko 4 - D

Pokoje rekrutacyjne

Pokoje rekrutacyjne udostępniane są jedynie przez Wystawców On-line. Będą otwarte w dniu 25.04 w godz. 9:30 – 15:30

Pliki do pobrania