Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

KIM JESTEŚMY?

Whirlpool Corporation to jeden z największych producentów dużego sprzętu AGD na świecie, który w 2021 roku osiągnął sprzedaż roczną w wysokości ok. 22 mld USD, zatrudniał 69 tys. pracowników i posiadał 54 zakładów produkcyjnych i badawczych ośrodków technologicznych. Koncern sprzedaje produkty Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit, Hotpoint i innych dużych marek w prawie każdym kraju na całym świecie.

W regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) koncern zatrudnia ok. 17,5 tys. pracowników, prowadzi sprzedaż w ponad 30 krajach oraz posiada zakłady produkcyjne i badawcze ośrodki technologiczne na terenie 5 krajów.Whirlpool EMEA to segment operacyjny Whirlpool Corporation, którego centrala znajduje się w Pero (MI) we Włoszech.

Polska jest jednym ze strategicznych krajów dla firmy Whirlpool Corporation w regionie EMEA. Whirlpool Company Polska zatrudnia około 6000 osób, posiada trzy centra produkcyjne oraz badań i rozwoju (we Wrocławiu, Łodzi i Radomsku), biuro komercyjne w Warszawie oraz Centrum Usług Wspólnych (SSC) dla Finansów i Logistyki w Łodzi.

KOGO SZUKAMY?

Wierzymy, że nasze wartości – Szacunek, Uczciwość, Praca Zespołowa, Duch Zwycięstwa oraz Różnorodność i Integracja są wyznacznikiem naszego działania i naszych relacji z innymi ludźmi, zarówno w firmie, jak i poza nią. Dlatego właśnie poszukujemy prawdziwych pasjonatów w swojej dziedzinie, osób z inwencją i motywacją do działania, nastawionych na współpracę oraz gotowych do podejmowania wyzwań i osiągania nadzwyczajnych rezultatów. Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem, komunikujesz się w języku angielskim i chcesz mieć szansę na zastosowanie swojej wiedzy w praktyce – aplikuj do nas!

CO OFERUJEMY?

Prowadzimy rekrutacje na stanowiska specjalistyczne oraz stażowe.Staż w Whirlpool to okazja nie tylko do zdobycia cennego doświadczenia, ale i sprawdzenia swojej wiedzy oraz umiejętności zdobytych w trakcie studiów.
Dołączając do naszego zespołu masz pewność, że będziesz kształcić się pod okiem najlepszych specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach, uczestniczyć w międzynarodowych projektach oraz wdrażać własne pomysły i rozwiązania.

JAK REKRUTUJEMY?

Aktualne oferty pracy i stażów można znaleźć na stronie internetowej whirlpoolcareers.com/work-with-emea

Rekrutacja na płatne staże trwa przez cały rok. Kandydatów poszukujemy poprzez ogłoszenia rekrutacyjne publikowane na portalach pracy oraz biurach karier Uczelni Wyższych, a także na profilu naszej firmy na LinkedIn.

Oddział we Wrocławiu
Oddział w Łodzi
Oddział w Radomsku
SSC w Łodzi
Warszawa

Bora-Komorowskiego 6, Wrocław, Polska

Stoisko

Pracodawca prowadzi stoisko stacjonarne:

Dzień inżynierski:

Stanowisko 1 - E

Branża

Pliki do pobrania