35 ATP odbywaja sie 17 listopada w godz. 10-16-zapraszamy do pokoi rekruterskich

Targom towarzyszą webinary prowadzone przez Pracodawców w dniach 16, 18 i 19 listopada.

Zapraszamy do udziału. Wybierz webinar i dołącz do spotkania!

Harmonogram webinarów

16 listopada

Podczas  webinaru będziesz miał/a szanse dowiedzieć się ciekawych informacji o funkcjonowaniu, pracy i szansach rozwojowych w różnych działach Mondelēz International takich jak R&D, Produkcja, Planowanie, Zakupy i Logistyka. Dowiedz się jak współpraca między tymi działami sprawia, że nasze przepyszne produkty trafiają w ręce konsumentów na całym świecie. 

Dołącz do webinaru

prowadząca: Anna Matejuk – PCM Manager

Cypress jest nowoczesnym frameworkiem do testowania aplikacji webowych. W odróżnieniu od rozwiązań takich jak Selenium pracuje on bezpośrednio w przeglądarce. Na tym krótkim webinarze pokażemy, jak rozpocząć testowanie z Cypress.

Dołącz do webinaru

Prowadzący: Marcin Łapaj

Podczas warsztatów opowiemy o działalności Łukasiewicz – Instytutu Lotnictwa, czym się charakteryzujemy i dlaczego warto pracować w naszej firmie. W spotkaniu wezmą udział nie tylko nasi rekruterzy ale też najlepsi inżynierowie – menadżerowie, którzy szukają młodych i zdolnych pracowników do swoich zespołów.

Dołącz do webinaru

Prowadzący: Karolina Małczyńska, Dyrektor Centrum Technologii Bezzałogowych dr inż. Mikołaj Jarkowski

Learn more about Accenture – the areas and scope of our work, as well as our values. Explore the Industry X practice with our expert, who will introduce you to the industrial revolution continuation at Accenture.

Dołącz do webinaru

Prowadzący: Niall Gaynor

30-minutowy zastrzyk wiedzy o standardach wyznaczających jakość i rozwój w inżynierii oprogramowania!

Intensywnie, ale z programistycznym dystansem, a także zaproszeniem do aktywnego zadawania pytań i pobudzenia dyskusji!

Krótko o:

 • Sposobie myślenia, dzięki któremu z łatwością połączysz pasję z pracą;
 • Kluczowych kompetencjach, w które warto inwestować;
 • Kulturze pracy, którą podążają najbardziej zwinne zespoły inżynierskie.

Dołącz do webinaru

Prowadzący: Daniel Nikończuk

Pasjonat inżynierii oraz zwinnych metodologii pracy. Odkrywając swoje zamiłowanie do programowania, tworzenia algorytmów oraz zabawy ze stronami internetowymi jeszcze w czasach szkolnych, zdecydował się na studia informatyczne i profesjonalną karierę w IT. Absolwent Informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Współautor dwóch książek o trendach SaaS’owych napędzających dzisiejszy rynek globalny. Profesjonalista z 10-letnim doświadczeniem w świecie rozwoju aplikacji webowych, mikroserwisów, technologii cloud’owych, branży automotive, fin-tech, oraz telekomunikacji. To co absolutnie uwielbia w IT to nieustanny rozwój kompetencji, nieskończona ilość inspiracji i świadomość, że przyszłość jest teraz. Młody tata zakochany w swoim synu Zacharze oraz żonie Oksanie.

Podczas webinaru firma Collins Aerospace Wrocław, zaprezentuje swoją firmę i oddział inżynieringu we Wrocławiu oraz działania w ramach LIFT – Leading Inspired Famales in Technology.

Opowiemy o szeroko rozumianej inkluzywności w inżynieringu, świadomym włączeniu, możliwościach dla kobiet w świecie inżynierii. Pokażemy jak osoby o różnorodnych doświadczeniach z różnych środowisk, perspektyw i o różnych wykształceniach działają wspólnie na rzecz jednej firmy.   

Różnorodność rodzi innowacje, a integracja napędza sukces.

Dołącz do webinaru

Prelegent: Anna Szewczyk, dyrektor Global Engineering & Technology Center Poland oraz Monika Szypowska – Gałka

Prowadzący: Michał Korzeń, Marian Gielmuda, Kacper Leszczyński

Podczas prezentacji, prowadzący opowiedzą o tym, czym zajmuje się wrocławski oddział firmy Siemens Digital Industries Software jak i o projektach nad którymi obecnie pracują.

Będą to między innymi:

 • brytyjski projekt okrętu podwodnego o napędzie atomowym przy zastosowaniu rozwiązań Siemens PLM;
 • możliwości oprogramowania do symulacji CFD – Simcenter STAR-CCM+ oraz o specyfice pracy jako Application Support Engineer;
 • specyfika pracy z systemami MOM (ogólny zarys systemu, wizualizacja, najważniejsze aspekty pracy).

Po zakończonej prezentacji prowadzący chętnie opowiedzą na wszelkie pytania związane z pracą w Siemens.

Dołącz do webinaru

Firma Novasell zajmuje się działalnością badawczo-rozwojową w obszarze biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych w szczególności farb ognioochronnych i projektowaniem konstrukcji stalowych. Na webinarze przedstawimy profil firmy a także główne problemy, z którymi boryka się światowy rynek budowlany w obszarze zabezpieczenie ppoż. Scharakteryzujemy możliwe rozwiązania nawiązując do produktów opracowywanych przez firmę i naszych pracowników.

Dołącz do webinaru

Prowadzący: dr inż. Łukasz Radosiński, Magdalena Seń

Głównym celem naszych prac badawczych jest wzmocnienie właściwości ognioochronnych naszego produktu, jakim jest farba pęczniejąca. Dążymy do tego poprzez zastosowanie nowych formulacji oraz wykorzystanie efektów fizycznych takich jak odbicie ciepła w postaci fali elektromagnetycznej w zakresie bliskiej i średniej podczerwieni (800 nm – 25000 nm). Z uwagi na interdyscyplinarny charakter naszej działalności poszukujemy pracowników z zakresu inżynierii chemicznej, technologii chemicznej, symulacji CFD procesów cieplnych i wymiany masy, chemii analitycznej oraz automatyki. 

 

Badania i rozwój w branży motoryzacyjnej, zarzadzanie projektami, logistyka i łańcuchy dostaw, inżynieria produkcji, finanse, kontroling czy SAP to przykłady obszarów, w których rekrutujemy do MAHLE w Ostrowie Wlkp., Krotoszynie i Wrocławiu. Kilkadziesiąt otwartych stanowisk daje duże możliwość rozwoju. Poznaj bliżej te możliwości. Na tym spotkaniu opowiemy o ciekawych miejscach pracy w MAHLE, o największym regionalnym Centrum Badań i Rozwoju oraz Centrum Logistycznym/SCM w Ostrowie Wielkopolskim, o możliwościach rozwoju jakie oferuje rozbudowa zakładu w Krotoszynie oraz o zupełnie niezwykłym centrum usług dla biznesu we Wrocławiu.

Dołącz do webinaru

Prowadzący:Sylwia Bukała, Marcin Ulatowski, Przemysław Kotwicki

przebieg:

 1. Informacje ogólne o firmie Grid Dynamics
 2. Rozwinięcie pojęć: UI, DevOps, QA, Mobile, Custom Dev
 3. Program praktyk (Data Science, BigData, QA, UI) 
 4. Event Storming

Dołącz do webinaru

Osoba prowadząca: Piotr Kalachyn

18 listopada

Wiele projektów, a komputer tylko jeden? Do tego kilka osób pracujących nad tym samym kodem? Pokażemy, jak przy pomocy Dockera i Azure DevOpsa nie zginąć w gąszczu wersji, zależności i ludzkich błędów.

Dołącz do webinaru

Bio – Jarek Frankowski

Software Engineer pracujący w Objectivity od 2 lat, zajmujący się rozwojem i utrzymywaniem aplikacji. Pasjonat technologii dotnet i miłośnik Dockera, w wolnych chwilach dockeryzuje wszystko, co da się zbudować 🙂 Na froncie trzyma się na Angulara! Uwielbia, jak testy świecą się na zielono!

Bio – Paulina Dziadkiewicz

Junior Software Engineer w zespole supportowym. Bywała testerką, bazodanowcem, naukowcem i programistką – od kilku miesięcy łączy te role, wspierając klientów Objectivity. Lubi poznawać nowe technologie, optymalizować pracę i automatyzować zadania.

Chcesz poprawić swoją widoczność dla rekruterów? A może masz już dość ofert, które nijak się mają do Twoich zainteresowań?  Zapraszamy na warsztat, podczas którego podpowiemy jak ulepszyć swój wizerunek na profesjonalnych platformach społecznościowych oraz co zrobić by dostawać lepsze propozycje. Zostań Mistrzem i Mistrzynią autoprezentacji 😊

Dołącz do webinaru

Prowadzący: Kacper Borecki

 

Agenda:  

a) Wprowadzenie 

b) Przygotowanie CV  

c) Autoprezentacja 

d) Rozmowa rekrutacyjna, a media społecznościowe 

e) Q&A 

Dołącz do webinaru

Prowadząca:

Izabela Stanek – HR Recruiter w Juniorica Polska Sp. z o.o., jest żywym przykładem na to, że zaraz po  studiach można dostać pracę (i to w zawodzie!).  

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego kierunku Pedagogika ogólna ze specjalizacją Poradnictwo  Zawodowe i Coaching Kariery. Od 2019 roku pracowała jako doradca zawodowy, gdzie przyczyniła się  do wielu sukcesów osiągniętych przez jej klientów. Umiejętności i wiedzę zdobytą na poprzednim  stanowisku wykorzystuje w pracy rekrutera.

Webinar dedykowany studentom i absolwentom kierunków ścisłych. W trakcie webinaru zostanie przedstawiony profil Selvity oraz ścieżki kariery jakie czekają na  absolwentów wewnątrz organizacji. Prowadzący podzieli się również wskazówkami jak przygotować się do poszukiwania pracy w branży biotechnologicznej, a także jak wygląda przykładowy proces rekrutacyjny w organizacji takiej jak Selvita. W trakcie webinaru zostanie szerzej omówiona oferta zatrudnienia organizacji (dla absolwentów) oraz program stażowy (dla studentów min. 4 roku).

  

Dołącz do webinaru

Prowadząca:

Katarzyna Rudolf – Szreder jest zawodowo związana z branżą life science od ponad 10 lat, od blisko 5 lat prowadząc projekty rekrutacyjne. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Psychologia w Zarządzaniu. Pracę magisterką poświeciła procesowi rekrutacji i selekcji w branży life science. Absolwentka studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Obecnie, w Selvicie, na stanowisku Talent Acquisition Business Partner prowadzi szereg procesów rekrutacyjnych na stanowiska naukowe związane z obszarem chemii, a także działem business development.

 

Sponsor 35 ATP

Join the session to learn more on the Technical Analyst Program at Credit Suisse and to find out what opportunities, but also challenges await our future TAs. Get first-hand experience from TA Program graduates on their journey in the program – from application to completion.

Join the webinar

Speaker: Ola Moryc

React jest obecnie najpopularniejszą JavaScriptową biblioteką do projektowania interfejsów użytkownika. Udostępnione przez niego narzędzia i wprowadzone rozwiązania stosuje się na setkach znanych stron internetowych, ze względu na ich użyteczność i wygodę. Dzięki temu webinarowi dowiecie się o architekturze komponentów, w jaki sposób pomaga w efektywnym i czytelnym projektowaniu GUI, czym jest React i jak zacząć skutecznie go używać. Zapraszam nie tylko front-endowców!

Dołącz do webinaru

Prowadzący: Jakub Lachór

Co to jest BIM ?Jak BIM ułatwia życie nie tylko projektantom? Dlaczego BIM jest coraz powszechniejszy? Czy technologia BIM ma sens tylko dla dużych projektów?

Na te i kilka innych pytań postaram się odpowiedzieć w oparciu projektowanie konstrukcji stalowych.

Dołącz do webinaru

Prowadzący: Mateusz Gregulski

W trakcie webinaru dowiesz się od A do Z, jak zbudowano zbiornik o pojemności 100.000 m3, czego potrzeba do zbudowania takiego lub innego zbiornika i na co trzeba zwracać szczególną uwagę. Podpowiadamy, że nie jest to tylko duża „beczka” , a sama budowa z zachowaniem jakości i terminów wymaga dobrej organizacji pracy, wiedzy i doświadczenia.  

Dołącz do webinaru

Prowadzący: Łukasz Hojda

Webinar „Naucz się programowania: systemy ERP” to kontynuacja serii prowadzonej przez specjalistów Sente. Webinar skierowany jest do osób, które chcą poszerzać swoje umiejętności programistyczne szczególnie w zakresie SQL. Listopadowa edycja będzie poruszała temat baz danych i wykorzystywania wiedzy z ich zakresu w komercyjnym środowisku IT. 

Kilka słów o Webinarze od Prowadzącego:

„Webinar pokaże, że korzystając z jednego silnika bazodanowego, jesteśmy w stanie nie aż tak dużym wysiłkiem przejść na inny, dzięki znajomości kilku reguł. Powiemy sobie o różnicach i podobieństwach składniowych w Systemach zarządzania bazą danych na przykładzie Oracle’a, Firebirde’a, SQLite’a. Wszystko będzie w odniesieniu do struktur bazodanowych używanych w systemach klasy ERP, aby pokazać, z jakimi zapytaniami spotykają się na co dzień Programiści Aplikacji Biznesowych”.

Dołącz do webinaru

Prowadzący: Bartosz Pawliczak — to Senior Developer, specjalizujący się w bazach danych. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, w której ścianach oprócz nauki, miał też okazję prowadzić wykłady oraz szkolenia. Przekazywanie wiedzy to zdecydowanie jeden z jego najmocniejszych talentów, które rozwija poprzez udzielanie korepetycji online. Prywatnie jest fanem polskiego stand-upu oraz gier planszowych. Pracuje w Sente od 2018 roku.

Where AI hype stops and practical Machine Learning implementation begins? What are the main challenges in implementing ML in operations? How P&G leverages advanced algorithms for decision automation? We’re going to share P&G journey in automating Supply Chain operational decision, our story, learnings and direction.

Dołącz do webinaru

Speaker: Michał Piętka – IT Director – Supply Chain Decision Automation Service 

Michal is IT Supply Chain professional with fourteen years of experience. He’s one of key players in defining strategy and architecture for ML, Advance Analytics and Smart Automation in supply chain. He’s leading the global Supply Chain Decision Automation Service in P&G, which he established four years ago. Together with cross-functional team he’s transforming Supply Chain operations, from repetitive manual decisions to algorithms driven value-added work. 

Podczas webinaru uczestnicy zapoznają z zestawem praktycznych porad dotyczących tworzenia CV.
Warsztat skupiał się będzie na elementach istotnych, a często pomijanych w dokumentach rekrutacyjnych. Ponadto uczestnicy warsztatu poznają najczęściej popełniane błędy podczas składania aplikacji na wybrane stanowisko.

Dołącz do webinaru

Prowadząca: Aleksandra Włodarska

 

Jako członek zespołu Dolby będziesz mieć możliwość zobaczenia i usłyszenia rezultatów swojej pracy wszędzie – od sali kinowej po swój smartfon.

 Podczas webinaru dowiesz się jak wyglądają nasze programy stażowe. Podpowiemy też jak rozpocząć karierę w branży IT i połączyć pasję z pracą tworząc nowe technologie.

 Do zobaczenia wkrótce!

Dołącz do webinaru

Prowadząca: zespół rekrutacyjny Dolby

 

Blockchain to obecnie jeden z najbardziej pożądanych kierunku rozwoju w branży IT. Z roku na rok rośnie nie tylko liczba projektów związanych z blockchainem, ale też ofert pracy na to stanowisko. To najlepszy moment dla studentów i absolwentów, aby swoją karierę połączyć właśnie z tą technologią. 

W tym webinarze: 

 • przedstawimy ideę smart contractów — programów na blockchainie będących podstawą działania zdecentralizowanych aplikacji, 
 • powiemy czym są, do czego się przydają, 
 • pokażemy na żywo jak możemy przykładowy kontrakt napisać i zdeployować ,
 • podpowiemy, od czego zacząć, by w przyszłości zostać blockchain developerem.

Dołącz do webinaru

Prowadzący: Sławek Górawski – Software Developer w Ulam Labs. Pracował głównie z Bitcoinem oraz Ethereum, jego aktualny projekt to platforma do pożyczania kryptowalut. Zwolennik wszechstronnego rozwoju i robienia działających rzeczy.

19 listopada

Opis warsztatu:

 • Ogólna prezentacja firmy
 • Typowe projekty fabryk i sposób ich realizacji
 • Narzędzia organizacyjne, projektowe i koordynacyjne potrzebne do realizacji projektu przemysłowego
 • Typowe ścieżki rozwoju zawodowego inżyniera w Exyte

Dołącz do webinaru

Prowadzący: Bartłomiej Slusarski

Prezentację na temat firmy LG Energy Solution Wrocław  – największego w Europie producenta baterii litowo-jonowych do samochodów elektrycznych poprowadzą Agnieszka Henike Manager działu Rekrutacji oraz Marcin Staśko Manager działu DX zajmującego się transformacją cyfrową obejmującą tworzenie i wdrażanie AI oraz narzędzi MI (Manufacturing Intelligence) w celu zwiększenia konkurencyjności LG Energy Solution Wrocław.

Prowadzący opowiedzą m.in. o ciekawych procesach produkcyjnych w firmie oraz przedstawią możliwości i oferty pracy w LG Energy Solution Wrocław.

Dołącz do webinaru

Prowadzący: Agnieszka Henike oraz Marcin Staśko

 • Czego nie umieszczać w CV?
 • Jak odpowiadać w trakcie rekrutacji?
 • Na czym się skupić w pierwszej pracy?
 • Gdzie siebie widzieć za 5 lat 🙂 ?

Dołącz do webinaru

Prowadzący:

Korneliusz Tabaka, Agata Sularz, Sławek Stępień

Webinar pt. “To BIM, or not to BIM, that is the question” –  czyli czym jest technologia BIM  (Building Information Modelling) oraz na jakie i czyje potrzeby odpowiada

Modelowanie informacji o budynku jest technologią, która zmienia miejsce pracy w branży budowlanej. Nie tak dawno modelowanie 2d – dziś zastępujemy formą 3d. Inżynierowie branż AEC (Architecture Engineering Construction) dostrzegają potrzebę zmian i korzyści płynące z zastosowania technologii BIM. Mimo to odpowiedź na pytanie: „wdrażać BIM czy nie?” w dalszym ciągu jest sprawą indywidualną. Odpowiedzi można szukać próbując zrozumieć potrzeby i określić kierunki wykorzystania BIMu w przełożeniu na konkretne projekty. O tych i innych zagadnieniach będziemy rozmawiać podczas naszego spotkania.

Prowadzący: Piotr Halczuk

Dołącz do webinaru

 

Podczas webinaru opowiemy jakie rozwiązania tworzymy w SoftwareOne oraz dlaczego praca w obszarze SAP jest ciekawym kierunkiem rozwoju.
W części praktycznej skupimy się na narzędziu SAP BTP, które wykorzystamy do stworzenia aplikacji wspierającej obsługę przykładowego procesu biznesowego w firmie.

 1.  Jaką firmą jest SWO? 
 2. SoftwareOne
 3. Nasza kultura i wartości
 4. Obszary działalności
 1. Co to jest SAP? 
 2. Systemy ERP i ich rola
 3. Pozycja SAP na świecie
 4. Dlaczego praca przy SAP
 1. Czym jest BTP dla SAP? 
 2. Co możemy osiągnąć dzięki BTP
 3. Czym jest workflow
 1. Stworzenie przykładowego workflow 

Dołącz do webinaru

  Prelegent – Tomasz Wiciński

Konsultant techniczny, który brał udział w wielu projektach z ramienia spółki SoftwareONE, posiada wysokie umiejętności komunikacyjne oraz praktyczną wiedzę na temat modułów MM, WM, PLM, CRM. Brał udział w projektach zarówno jako konsultant zadaniowy, jak również wiodący. Posiada również solidne umiejętności programistyczne w języku ABAP.

 

Podczas webinaru dowiesz się czym jest testowanie oprogramowania i dlaczego jest to ciekawa ścieżka rozwoju kariery. Specjalista, z wieloletnim doświadczeniem, Michał Grobelny, opowie również o tym, jakich umiejętności wymaga się od kandydatów do pracy w testowaniu oraz rozprawi się z popularnymi mitami na temat tego zawodu.

Dołącz do webinaru

Prelegent – Michał Grobelny

 

Sponsor 35 ATP

Prelekcja dotyczy celu i “codzienności” pracy programisty C systemów wbudowanych (Embedded). Jej tematem jest proces tworzenia oprogramowania oraz lista narzędzi używanych przez programistę Embedded C w Nokii: od podstawowych (jak ssh, Linux) po dedykowane projektowi (np. Snapshooter).

Dołącz do webinaru

Prelegent – Jan Madej: 

 Jestem informatykiem, certyfikowanym ScrumMasterem, pasjonatem przetwarzania sygnałów i inżynierem dźwięku; po godzinach wokalistą i klawiszowcem. Szukam praktycznego zastosowania zagadnień teoretycznych. Lubię tłumaczyć skomplikowane rzeczy prostym językiem.

 

Podczas webinaru opowiemy o procesie wdrożenia nowego produktu w Dziale R&D największego polskiego producenta naczep, przyczep i zabudów. Omówmy zagadnienia dot. wytrzymałości trwałościowej oraz procesie testu trwałościowego realizowanego w naszej firmie.

Dołącz do webinaru

Prowadzący: Arkadiusz Czarnuch