PepsiCo

PepsiCo to wiodący na świecie producent m.in. chipsów Lay’s oraz napojów takich jak Pepsi, Mirinda, 7Up czy herbata Lipton. Obecnie na terenie naszego kraju funkcjonują cztery prężnie działające fabryki. W sierpniu 2021 roku wmurowaliśmy kamień węgielny pod piąty zakład produkcyjny w Polsce, który powstaje w miejscowości Święte niedaleko Środy Śląskiej. Będzie to największy i najbardziej ekologiczny zakład produkcyjny w Europie.  Pojawienie się tak dużego zakładu na lokalnym rynku to nie tylko szansa dla tutejszych rolników, ale przede wszystkim atrakcyjne miejsce pracy. Planujemy zatrudnić ponad 450 osób różnych specjalizacji. Choć wielkie otwarcie dopiero w 2023 roku, już teraz trwa wiele procesów rekrutacyjnych. Nieograniczone możliwości rozwoju, współpraca z najlepszymi specjalistami, atrakcyjna oferta benefitowa, ciekawe szkolenia i koleżeńska atmosfera to tylko część korzyści, które czekają na Ciebie w naszej organizacji. Targi pracy organizowane przez Politechnikę Wrocławską to świetna okazja do spotkania się z naszym zespołem rekrutacyjnym oraz managerami, którzy już teraz zaczynają budować swoje zespoły.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w naszej ultranowoczesnej fabryce wyślij swoje CV na adres rekrutacja@pepsico.com oraz zapoznaj się z ofertami pracy zamieszczonymi na stronie www.pepsicopoland.com.

Zobacz, jakie korzyści oferujemy naszym pracownikom:

  • Jesteśmy pracodawcą, który daje możliwości, zachęca do wymiany doświadczeń i brania odpowiedzialności. Dzięki temu wiemy, że tworzymy zespół złożony z najlepszych specjalistów.
  • Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych tj. opiekę medyczną Signal Iduna, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne i wiele innych.
  • Wspieramy pracowników w poszerzaniu kompetencji i zdobywaniu nowych doświadczeń, bo wiemy, że razem z Waszym rozwojem realizujemy nasze aspiracje- Faster, Stronger, Better.
  • Pracując z nami masz możliwość realizacji ciekawych, międzynarodowych projektów, które zmieniają oblicze naszego biznesu.
  • Praca w Pepsico to przede wszystkim serdeczna atmosfera pracy i koleżeńskie relacje w zespole, w którym cenimy i wspieramy różnorodność, samodzielność i zaangażowanie.
  • Ważne są dla nas Twoje awanse i rozwój ścieżki kariery. U nas to ty decydujesz, w którym kierunku zmierzasz. W ramach Twojego indywidualnego planu rozwoju kompetencji masz możliwość skorzystania z bogatego katalogu szkoleń.
  • Praca to nie wszystko, dlatego Work – life balance w Pepsico pozwala na łączenie życia zawodowego z prywatnym. Jeśli Twoje stanowisko na to pozwala – część obowiązków możesz wykonywać w ramach home office.
PepsiCo

Święte, Środa Śląska County, Polska

Stoisko

Pracodawca prowadzi stoisko stacjonarne:

Dzień inżynierski:

Stanowisko 4 - C

Branża

Pokoje rekrutacyjne

Pokoje rekrutacyjne udostępniane są jedynie przez Wystawców On-line. Będą otwarte w dniu 25.04 w godz. 9:30 – 15:30

Pliki do pobrania

Brak plików od tego pracodawcy