O ATP online

MODUŁ ONLINE 36. Akademickich Targów Pracy odbywa się 25 kwietnia w godz. 09:30 do 15:30

Pracodawców możesz wyszukiwać za pomocą listy pracodawców, która umożliwia również filtrowanie po branżach. Dostępna jest również wyszukiwarka ofert pracy z filtrowaniem branż. 

Pracodawcy będą obecni w wirtualnych pokojach rekruterskich. 

Pokoje rekruterskie są otwarte w godzinach 9.30-15.30. Jeśli chcesz porozmawiać z przedstawicielami firm, zapytać o oferty lub po prostu nawiązać kontakt z rekruterem dołącz do pokoju  wybranej firmy. Nie musisz się umawiać wcześniej. Możesz połączyć się za pomocą video lub czatu. Łączenie odbywa się za pomocą Zoom lub MS Teams. Pokoje rekruterskie znajdziesz na stoiskach firm oraz w zakładce Pokoje rekrutacyjne.

Wykorzystaj szanse na kontakt z rekruterami!

faq

Nie, nie prowadzimy zapisów. Rekruterzy są dostępni w pokojach rekrutacyjnych w godzinach 9.30-15.30 w  dniu 25 kwietnia. Rekruter wpuszcza chętnych na spotkanie w kolejności wejścia do poczekalni.
Na stoisku wirtualnym pracodawców dostępne są pokoje rekruterskie, obsługiwane za pomocą platformy zoom, lub w kilku przypadkach MSTeams. Aby porozmawiać z rekruterem należy wejść do wybranego pokoju. Zostaniesz przeniesiony do poczekalni, i rekruter wpuści Cię na spotkanie w po zakończeniu rozmowy z poprzednikiem. 
Tak, jeśli włączysz kamerę – do czego zachęcamy. Wykorzystaj możliwość bezpośredniego kontaktu z rekruterem i zadaj ważne dla Ciebie pytania. Sprawdź w Vademecum jak dobrze przygotować się do rozmowy.
Sprawdź porady doradców Biura Karier, które znajdziesz w Vademcum.
Tak, doradcy Biura Karier PWr dostępni są w pokojach na stoisku Biura Karier. Możesz skorzystać z szybkiej konsultacji Cv lub zapytać doradcę o poradę,