InsERT S.A.

Od 30 lat tworzymy programy dla małych i średnich firm. Dzięki naszym systemom kilkaset tysięcy przedsiębiorców w całej Polsce prowadzi m.in. sprzedaż, księgowość, kadry i płace, udostępnia swoim klientom rezerwacje usług online, prowadzi e-sklepy, fakturuje online czy zarządza firmą przez nasz ERP. Do tej pory sprzedaliśmy blisko milion licencji, z których korzysta na co dzień 420 tys. firm, z kolei z naszych systemów sprzedażowych wystawianych jest ponad milion faktur dziennie. Te liczby sprawiają, że z dumą nosimy tytuł lidera rynku. Mamy wieloletnie doświadczenie, ale wciąż obserwujemy rynek i wchodzimy tam, gdzie widzimy potrzebę i potencjał. Dlatego rozwijamy nasze flagowe produkty jednocześnie sięgamy w obszary, gdzie nas do tej pory jeszcze nie było.

Jakim jesteśmy pracodawcą?    

Pracują u nas zarówno młodzi wiekiem i stażem, jak i ci, dla których InsERT od 30 lat wciąż jest pierwszą pracą. Powstaliśmy jako firma rodzinna, w której ważna jest dobra atmosfera i relacje międzyludzkie. I dalej tak działamy.
Szanujemy siebie i swój czas. Dzięki elastycznym godzinom pracy z łatwością godzimy wyzwania zawodowe z życiem codziennym.
Stawiamy na odpowiedzialność i kreatywność. Wiemy, co należy do naszych obowiązków i czego się od nas oczekuje, unikając jednocześnie nerwowej atmosfery i zadań z terminem wykonania na wczoraj.
Lubimy pytać, poszerzać wiedzę i dzielić się nią między sobą. Nie narzekamy na brak nowych wyzwań i ciekawych projektów. Podnosimy kwalifikacje podczas szkoleń branżowych i specjalistycznych konferencji.

Trochę liczb:  

  • 30 lat (być może jesteśmy w zbliżonym wieku),
  • ponad 300 pracowników,
  • blisko milion sprzedanych licencji,
  • 420 tys. firm, które na co dzień korzystają z naszych programów,
  • ponad milion faktur dziennie wystawianych z naszych programów sprzedażowych,
  • kilkadziesiąt nagród przyznanych przez przedsiębiorców i media.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na następujące stanowiska: Junior C# Developer, Junior Fullstack (Angular/Pyhton), Junior Backend (Python), Junior Front-end (Angular), IT Support. Zapraszamy na krótkie spotkanie w naszym wirtualnym pokoju lub off-line podczas Dnia IT.

Daj nam się poznać i sprawdź, czy nasze propozycje są dla Ciebie.

 

Odwiedź też:

E-mail: rekrutacja@insert.com.pl

Nie udało Ci się porozmawiać z nami na Targach? Nic straconego! Umów się z nami na krótką rozmowę przez jeden z naszych produktów – Zarezerwuj.pl:).

Jerzmanowska 2, Wrocław, Polska

Stoisko

Pracodawca prowadzi stoisko stacjonarne:

Dzień IT:

Stanowisko 2 - B

Pokoje rekrutacyjne

Pokoje rekrutacyjne udostępniane są jedynie przez Wystawców On-line. Będą otwarte w dniu 25.04 w godz. 9:30 – 15:30