FAMET S.A.

FAMET S.A. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, dostawach i usługach montażowych aparatury procesowej i urządzeń dla kluczowych gałęzi przemysłu w Polsce i za granicą. Do obszaru działalności spółki należy również produkcja stalowych części komponentów do maszyn budowlanych, przeładunkowych, elektrycznych oraz do elektrowni wiatrowych.

FAMET S.A. posiada pięć zakładów produkcyjnych: w Kędzierzynie-Koźlu, Jędrzejowie, Kępnie, Opolu i Annopolu. Łącznie w zakładach FAMET S.A. pracuje ponad 1200 osób.

 

Jesteśmy jednym z największych i najdynamiczniej rozwijających się pracodawców w regionie, dającym możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń, awansów oraz atrakcyjnego wynagrodzenia.
Oferujemy pracę na stabilnych warunkach w oparciu o umowę o pracę, pełne zaplecze socjalne i ubezpieczeniowe oraz dodatkową opiekę medyczną.

 

Studentom i uczniom oferujemy możliwość odbycia:
– obowiązkowych i dobrowolnych praktyk i staży
– staży finansowanych z UE
– uczniom – naukę zawodu

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą w najnowocześniejszej firmie w swojej branży, cechuje cię: zaangażowanie, pomysłowość, dążenie do celu, sumienność, potrafisz pracować w grupie – dołącz no nas!

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.famet.com.pl zakładka Oferty pracy i kariera, i aplikowanie na konkretne stanowisko lub po prostu wysłanie CV do rozpatrzenia w przyszłych projektach rekrutacyjnych.

Aktualnie szukamy studentów ostatnich lat studiów i absolwentów, ale też osób z doświadczeniem zawodowym, po następujących kierunkach studiów:
– Mechanika i Budowa Maszyn
– Mechatronika
– Automatyka i Robotyka

– Inżynieria Chemiczna i Procesowa
– Inżynieria Materiałowa

– Metalurgia

– Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

 

Zakład Produkcyjny nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu
Zakład Produkcyjny nr 2 w Jędrzejowie
Zakład Produkcyjny nr 1 w Kępnie
Zakład Produkcyjny nr 1 w Opolu
Zakład Produkcyjny nr 1 w Annopolu

Szkolna 15A, Kędzierzyn-Koźle, Polska

Stoisko

Pracodawca nie prowadzi stoiska stacjonarnego

Pokoje rekrutacyjne

Pokoje rekrutacyjne udostępniane są jedynie przez Wystawców On-line. Będą otwarte w dniu 25.04 w godz. 9:30 – 15:30

Pliki do pobrania