ESV S.A.

Działamy na rynku energetycznym od blisko 30 lat. W skład  naszej Grupy wchodzi kilkanaście spółek działających na terenie całej Polski. Stale poszerzamy obszar naszego działania.
Jako doświadczony Operator Systemów Dystrybucyjnych (OSD), koncesjonowany sprzedawca i wytwórca energii elektrycznej wiemy jak optymalizować koszty mediów elektrycznych. Posiadamy szeroką wiedzę i praktykę w zakresie Prawa Energetycznego, odnawialnych źródeł energii (OZE), rynku mocy i efektywności energetycznej. Zasilamy obszary przemysłowe, nowoczesne centra i galerie handlowe, biurowce, hotele, lokale usługowe, jednostki samorządu terytorialnego, klastry energii.
Grupa Kapitałowa ESV to zespół inżynierów energetyków i analityków posiadających wieloletnie doświadczenie w energetyce zawodowej w segmencie wytwarzania, obrotu oraz dystrybucji energii. Tworzymy innowacyjne, indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów.  Chcesz Nas poznać lepiej?  Wejdź na naszą stronę www.esv.pl.

Jeżeli nie boisz się wyzwań, chcesz zdobyć doświadczenie, prześlij do nas swoje CV na adres: praca@esv.pl.

Co możemy zaoferować? Wsparcie zespołu w procesie adaptacyjnym, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, udział w ciekawych projektach oraz przyjazną atmosferę w pracy.

ESV Serwis Sp. z o.o.
ESV Metalchem Sp. z o.o.
ESV Wisłosan Sp. z o.o.

Ciepłownicza 1, Siechnice, Polska

Stoisko

Pracodawca nie prowadzi stoiska stacjonarnego

Branża

Pokoje rekrutacyjne

Pokoje rekrutacyjne udostępniane są jedynie przez Wystawców On-line. Będą otwarte w dniu 25.04 w godz. 9:30 – 15:30