Axabee

Axabee powstało z pasji do programowania. Wytwarzamy innowacyjne systemy dedykowane branży turystycznej. Głównym odbiorcą naszych usług jest Itaka, znana większości jako największy touroperator i najpopularniejsze biuro podróży online w Polsce. Każdego dnia dynamicznie pracujemy nad rozwiązaniami, które mają dostarczyć wysoki poziom doświadczeń klientów na każdym etapie ścieżki zakupowej, a także usprawnić i zautomatyzować kluczowe procesy biznesowe wewnątrz organizacji.

Nasz zespół

Filarem Axabee są przede wszystkim ludzie. Nasz zespół to osoby pełne pasji, zaangażowania i chęci do nauki, ale też gotowe do podejmowania nowych wyzwań. Dzięki naszej pozytywnej ekipie i przyjaznej atmosferze, przychodzenie do pracy nie jest obowiązkiem, a przyjemnością. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne są relacje wewnątrz firmy, dlatego organizujemy spotkania i wyjazdy integracyjne, hackathony.

Jak pracujemy?

Specjalizujemy się w aplikacjach webowych i mobilnych. Na co dzień pracujemy w metodyce agile, co umożliwia sprawną pracę nad projektami. Programujemy głównie w technologiach .NET oraz Javascript (React, Node.js) a także iOS i Android. Pracujemy w zespołach liczących od 3 do 12 osób. Nasz team nieustannie się rozrasta, obecnie jest nas już ponad 60 osób.

Dołącz do nas!

Silver Tower, Wrocław, Polska

Stoisko

Pracodawca nie prowadzi stoiska stacjonarnego

Pokoje rekrutacyjne

Pokoje rekrutacyjne udostępniane są jedynie przez Wystawców On-line. Będą otwarte w dniu 25.04 w godz. 9:30 – 15:30